برش ليزر برنج برش ليزر برنج .

برش ليزر برنج

برش ليزر برنج

برنج قابليت انعطاف بالا تري نسبت به برخي از فلزات دارد. مي توان با استفاده از برش ليزر برنج كار هاي مختلفي روي برنج انجام داد و قطعات مختلفي را ساخت. بسياري از لوازم زينتي با استفاده از برش ليزر برنج صورت مي گيرد. برش ليزر برنج روي فلز برنج بهتر از بسياري از فلزات صورت مي گيرد و براي اين است كه برنج چكش خوار است و سختي پاييني دارد. با استفاده از برش ليزر برنج مي توان بر روي برنج حكاكي انجام داد. برش ليزر برنج با استفاده از تابش مستقيم و يا نقطه اي طرح ها و اشكال مختلفي را به برنج مي دهد.

برش ليزر برنج در سال 1965 كشف شد و توانست در مدت كوتاهي آثار خود را در روي انواع وسيله ها و در صنعت هاي مختلف بگذارد. براي شروع كار با دستگاه برش ليزر برنجبايد در مخزن آن مواد مربوطه ريخته شود و با استفاده از جريان هاي الكتريكي با بار هاي مختلف آن مواد مخصوص را تحريك نموده و با استفاده از تابش پرتو ها كه به جلوي دستگاه انتقال پيدا مي كند و به لنز مي رسد برش ليزر برنج را انجام داد.

مزيت برش ليزر برنج اين است كه برش ليزر برنج ما بدون لبه دار شدن قطعه صورت مي گيرد. براي داشتن برش ليزر برنج خوب بايد از روش ذوبي استفاده كنيم كه در كنار آن گاز با فشار دميده مي شود. برش ليزر برنج هيچ آسيبي به برنج وارد نمي كند و برش ليزر برنج به خوبي و نتيجه ي مورد رضايت انجام مي گيرد. سرعت برش ليزر برنج در مقايسه با نبود آن اصلا قابل مقايسه نيست زيرا با استفاده از برش ليزر برنج مي توانيم مداوم و با كيفيت عالي قطعات مورد نياز خود را توليد كنيم. شركت برش ليزر نيك در خدمت شماست.


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۵۸:۲۹ توسط:برش ليزر برنج موضوع:

:: مطالب مشابه
[RelPostTitle] [RelPostTitle]
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :